Author: k***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 假髪顏色很不錯看,品質也不錯,贊
顏色: 漸層 | 1 photo(s)
Price: HK$133.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 165 g |
| 長度 | 36 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb2501092730021922 |
Overall Rating: 4.87/5
Author: k***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 假髪顏色很不錯看,品質也不錯,贊
顏色: 漸層 | 1 photo(s)
Author: x***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 跟我下單的完全不符合
顏色: 漸層 | 1 photo(s)
Author: n***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 易穿戴 很好看
顏色: 漸層 | 1 photo(s)
Author: 8***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很棒cp值很高推薦大家購買唷賊讚的棒棒棒棒棒棒
顏色: 漸層